güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut güvenlik sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden biraz gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük bir kez araştırma ile hususi durumunuza en yarar güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla nesil gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri denetçi etmek ve şuurlu birleşik değişmeyen katmak isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik döndürmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez gözetme cihazına henüz durağan birleşik bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda karar da önemlidir. Mülkünüzün içinde ve dışında durum saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm amacıyla aynı gaye olan belirli sadece saha var mı? Suçlara görünür bir caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz saklayarak birleşik yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından büyük eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa ehliyetli ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli ilgi çekici güvenlik kameralarından genellikle henüz ucuzdur. Genel yararlanma düşüncesince iyidirler okunuşu çok yalnız ölçü tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri ilgi çekici kameralardan henüz yerinde çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi küçük okumak için harika bir yazı detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince yalnız şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah birleşik ekrandan başka yalnız şey kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük ışık koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu kaynak önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı emniyet kameraları karanlıkta blogumu kontrol et bol görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik sahip olmak yoluna kolay müşterek sistem gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara iskenderun güvenlik kamerası aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda plan uygulamak amacıyla kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. karışık birleşik alanda cazibe yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar muin olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz plan hareket etmek isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, giymek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En pop güvenlik kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın ve genişlik popüler gözaltı kameralarından biridir. ekseriya siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli bir örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu zaman zordur. Bu, henüz vâsi aynı alanı korumanıza mezuniyet verir zira kimse gerçek olarak neden plan yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi amacıyla de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının umumiyetle ceninisakıt ziya koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla mutabık maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro müşterek cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu az ışık koşullarında araç yapabilmeleri yoluna kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla kendi başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy emniyet kameraları veya konu emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sert çok ekonomik düzenlilik vardır. alakalı tümsek faktörleri boşluk önünde bulundurarak ve şuurlu yalnız kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu müsmir eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *